טיפול בציפורן חודרנית בלייזר

99.9% אחוזי הצלחה
יונתן קפלין הוא פודיאטור מומחה לרפואת כף הרגל,המתמחה בטיפולי הסרת ציפורניים חודרניות בלייזר. ניסיונו המקצועי והאקדמי מאפשר לכם להיפטר מבעיית ציפורן חודרנית במהירות וביעילות וללא כאב!

ליונתן ניסיון רב של יותר מ-25,000 ניתוחי ציפורן חודרנית בלייזר – ניסיון שעליו גדלו רבים מהמומחים בארץ, ושאותו הוא מעמיד לרווחת לקוחותיו.

רבים תולשים או חותכים את הציפורן החודרנית הפגועה, מכאיבים לפציינט וגורמים לנזק בלתי הפיך. והגרוע ביותר – הציפורן החודרנית שבה וחוזרת, למרבה התסכול והכאב.

הטיפול להסרת הציפורן החודרנית  בלייזר CO 2 הוא איכותי, יעיל וכמעט נטול כאב. הוא מרפה את הרגל, מספק פתרון אסתטי ובעיקר מונע חזרה של הציפורן החודרנית לצמיתות.

תהליך

הטיפול בלייזר להסרת ציפורניים חודרניות
משך הטיפול
האורך הממוצע של הטיפול מרגע כניסת המטופל לחדר הטיפולים - 45 דקות בלבד ! טיפול באמצעות לייזר מתבצע למשך כמה דקות והוא אינו מצריך אשפוז או שהייה במרפאה לזמן רב, וזאת היות שטיפול בלייזר גורם לדימום מועט ואינו מצריך תפרים. הטיפול בלייזר הוא הכי מהיר ומבטיח שהציפורן החדרנית לא תחזור!
מספר טיפולים
טיפול בציפורן חודרנית על ידי לייזר, הוא טיפול חד פעמי. לאחר הטיפול האצבע מבריאה ואין צורך לחזור למרפאה לטיפול נוסף אלה רק לביקורת.
כאב בטיפול
אין כאבים במשך הטיפול עם הלייזר. לאחר הטיפול, אם ישנם כאבים הם מועטים ונסבלים, כדור משכך כאבים הוא מספיק בהחלט. ביום שלאחר מכן, ברב המקרים אין צורך אפילו לקחת כדור. תוכלו לתפקד בצורה נורמלית, ולדרוך על הרגל בצורה נוחה.
חזרה לשגרה
ברב במקרים יום לאחר הטיפול תוכלו לחזור ולתפקד כרגיל.

יתרונות והמלצות

טיפול בציפורן חודרנית על ידי לייזר מבטיח כמעט 100% הצלחה, ואינו מצריך יותר מטיפול אחד. כמו כן הוא נמצא כיעיל יותר בהשוואה לשיטות אחרות >>>

  • הדימום בזמן הטיפול הוא מועט, גם במקרים חמורים.
  • תחושת אי-הנוחות והכאב מצומצמת כאשר הטיפול נעשה בלייזר.
  • זמן ההתאוששות מהיר יותר מאשר בטיפול קונבנציונלי (חזרה לשגרה אחרי יום אחד).
  • יעיל במיוחד במקרים חמורים ובחולי סוכרת.
  • תוצאות הניתוח יותר אסתטיות.
אחרי שהוצאתי כסף אצל אחרים ונכשלתי (הצפורן חזרה לסורה) הגעתי סקפטי ליונתן. הוא פשוט עשה את זה, מדהים מבחינתי.

- אודי
הגעתי ליונתן שקיבל אותי כל כך יפה. למרות שיונתן לא תמיד צריך לנתח אני רציתי לסיים עם הסיפור. שמתי משחת אמלה שעה לפני הזריקות ולא הרגשתי כלום כלום.

- ויקי
תודה רבה לפודיאטור קפלין, מקצועי, קשוב, חביב ואנושי. בהחלט זכיתי להגיע לרגיעה בעניין הציפורן החודרנית ממנה סבלתי כעשרים שנה. זאת לאחר "עבודה" של כירורג שלאחריה עברתי טראומה.

- חדווה
יונתן קפלין פתר לביתי בעיה של יבלת ויראלית בעקב, שלא הצלחנו להיפטר ממנה בשום דרך בקופת חולים או בכל טיפול אחר.

- איריס

מהו מכשיר הלייזר להסרת ציפורניים חודרניות?

הלייזר הוא בעצם קרן אור מרוכזת, אשר מטפלת באזור הפגוע בעזרת אידוי מחום הלייזר על חתיכה קטנה מאוד של הציפורן ומנטרל באופן מדויק את התאים המזיקים בשורש הציפורן, הגורמים לגידול החריג.

יונתן קפלין היה הראשון בארץ שהחל שימוש בשיטה ייחודית זו לטיפול והסרת הציפורן החודרית באמצעות לייזר.

טיפול בלייזר מבטיח כמעט 100% הצלחה, ואינו מצריך יותר מטיפול אחד
אז למה לסבול? חייגו כבר עכשיו למספר 0723902711 או שלחו פנייה ותגידו שלום לציפורן החודרנית לתמיד!